מחסומים לאירועים

השכרת מחסומים

אם אתם עומדים בפני אירוע חשוב שאתם מעוניינים להפיק הכולל קהל רב, אסור לכם לוותר על השכרת מחסומים לאירועים. בכדי לבצע אותה בצורה נכונה יש צרוך בדיקה של מספר נקודות קריטיות. מוזמנים להמשיך לקרוא בכדי לדעת עליהם כמה שיותר.

 

ישנן לא מעט חברות המשכירות ציוד לאירועים, כגון במות, ציוד הגברה ותאורה וכולי. רוב החברות יציעו בתפריט הציוד להשכרה גם מחסומים לאירועים. ישנו מגוון רחב של סוגי מחסומים המשמשים למטרות שונות. יש לקחת בחשבון מספר נקודות, כגון התאמה של המחסומים לשימוש המבוקש, עמידות המחסומים, משקלם, שינועם ומחירם. המחסומים אמורים להיות עמידים וחזקים, למקרים של הפרת סדר באירוע. חשוב לוודא שהסכם השכרת המחסומים כולל סעיף העוסק בביטוח על המחסומים. חשוב להסדיר מול החברה המשכירה את המחסומים איזה צד נושא בעלויות במקרים בהם נגרם נזק למחסום אחד או יותר.
 

משקל המחסומים

 

משקל המחסומים גם הוא מאפיין שכדאי לבדוק לפני ההשכרה. מחסומים שמשקלם כבד יחסית יקשו על צוותי הקמת האזור התחום במחסומים לשנע אותם ממקום למקום. במקרים שהם כבדים מדי יהיה צורך לשכור מנוף קטן בעלות נוספת לזו שמשלמים על השכרת המחסומים עצמם. מחסומים במשקל קל יחסית, אמנם יקלו על תהליך השינוע, אך יתכן ויהיו יציבים פחות במקרים של התקהלויות. לכן חשוב לבדוק שמשקל המחסומים עומד בתקן המתאים לתפקידם.
 

שינוע והובלה

 

חשוב לציין בהסכם השכרת המחסומים איזה צד אחראי על שינועם אל מקום האירוע וממנו. אם חברת השכרת הציוד לאירועים אחראית על השינוע וההובלה, חשוב לוודא שהיא תעמוד בזמנים, על מנת להימנע ממצב שבו האירוע מתחיל והוא אינו תחום כראוי. בהמשך לכך, יש לקבוע בהסכם פיצוי או קנס למקרה של אי עמידה בזמני ההובלה.

 אנחנו בספידי קול מספקים ציוד לאירועים בירושלים וגם מחסומים בירושלים.
נשמח לספק לכם מידע נוסף, השאירו את פרטיכם בטופס בצד שמאל ונחזור אליכם בהקדם.
 

02-6449994

02-6449994

02-6449994