כל רשות מקומית מקימה במה לקראת חגים כמו יום העצמאות, המימונה ואירועי הפעלה  לתושבים בחופש הגדול  ובכל ימי הקיץ. רוב הבמות מוקמות על ידי גורמים חיצוניים, חברות המתמחות בהקמת במות לכל אירוע.

 

מה חשוב לדעת לפני שסוגרים חוזה?

 

חשוב לדעת לפני שסוגרים חברה להשכרת ציוד לאירועים להקמת במות כמה פרטים יסודיים כמו האם לחברה יש רישיון להפעלת והקמת במות. מה הכישורים של אנשי צוות החברה. האם יש לחברה ביטוח למקרה אסון. כמה זמן לפני האירוע הבמה תוקם וכמה זמן עד לפירוק. בנוסף לרשויות מקומיות שנדרשות לבמות כמה פעמים בשנה יש גם הופעות המוניות של אמנים מהארץ ומחו"ל שמקיימים את הופעה במקום פתוח כמו גני יהושע בתל אביב למשל. חברת הבמות שמקימה את הבמה המרכזית עליה יופיע האמן צריכה לוודא שהבמה מוקמת על פי כל כללי הזהירות והוראות הבטיחות ובאישור משטרת ישראל, מכבי האש ומד"א.

הקהל המגיע למקום האירוע רואה את הבמה מוכנה לקלוט את האמנים אבל לא יודע איזו עבודה פיזית ומנטלית היא עד שהבמה עומדת מוכנה. חייב להיות תיאום מדויק בין כל העושים במלאכה ורק כך אפשר למנוע טעויות. כשהבמה עמדת על טילה היא עוברת ביקורת על ידי אחד מצוות החברה שמונה למטרה זו והוכשר לעשות זאת.

 

חשוב לשמור על הבטיחות!

 

  • חברת הבמות צריכה לדאוג שבמרחק מה מהבמה תהיה גדר חיץ בין הקהל המגיע לבין הבמה. זאת כדי למנוע מהקהל מלהגיע ממש עד הבמה. הסיבה לכך היא שהקהל לא ידחק ויצטופף על יד הבמה שמבקרה אסון יכולה להתמוטט ולמחוץ אנשים רבים.

  • חשוב שלאורך כל המופע יהיה נציג מטעם החברה, בעל מקצוע מיומן, שבמקרה הצורך יוכל לפתור בעיה כזו או אחרת שהתגלתה על הבמה וקשורה להקמתה.

  • לכל מפיק אירועים גדולים יש את החברה לבמות אתה הוא עובד ועל מנהליה הוא סומך. חברת הבמות מתקינה בנוסף לבמה גם טריבונות ומסדרת כסאות למוזמנים.

  • אנשי צוות חברה לבמות עוברים הכשרה מיוחדת להקמת הבמות ולאבטחת קהל המוזמנים. בנוסף לעבודת הקמת הקונסטרוקציה של הבמה נערכים לצוות העובדים גם תרגולים מטעם מכבי האש מד"א ופיקוד העורף.

 

אנו בספידי קול חברה להשכרת במות עומדים בכל הקריטריונים שצויינו, עם ותק של למעלה מ 20 שנה בהקמת במות אתם יכולים להיות בטוחים שאיתנו הבמה שלכם תהיה מושלמת.

מה חשוב לדעת לפני שסוגרים עם חברת במות לאירועים

מה חשוב לדעת לפני שסוגרים עם חברת במות לאירועים

053-6113737​

02-6449994