מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים חברת הגברה לאירוע

לכל אירוע רב משתתפים כמו הופעות של אמנים מהארץ ומחו"ל יש צורך במערכות הגברה טובה ובהכשרת ציוד מקצועי לאירוע כדי שכל הקהל יוכל ליהנות מהאירוע ולשמוע ללא הפרעה את שנעשה על הבמה. חברת הגברה והמערכות שלה שאינן רק לצרכי הופעות המוניות בפארקים או אצטדיונים אלא גם לכינוסים של אלפי אנשים כמו ההילולה במירון, כינוסים פוליטיים הפגנות וכדומה. כדי להיות בטוחים שהבחירה שעשינו היא הטובה ביותר עלינו לחשוב פעם נוספת מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים חברת הגברה, ולא להרפות ולשאול שאלות עד שנהייה בטוחים שיש לנו את כל המידע אודות חברת ההגברה. לפעמים להיות נודניק זו תכונה טובה

להלן כמה טיפים שחייבים לזכור לפני שסוגרים חברת הגברה

 

  • ראשית כשהאנשים הטוענים לבעלות על חברת ההגברה הם אכן הבעלים ויש להם רישיון עסק בתוקף להפעלת מערכות הגברה. בנוסף צריך לבדוק האם אנשי הצוות של החברה הם בעלי יכולות וידע להפעיל את המערכות והם בעלי מקצוע ברמה גבוהה לכל מקרה של תקלה. על מנת לעמוד בדרישות החוק לגבי ניהול חשבונות צריך לוודא שהבעלים של החברה מנהלים ספרים כחוק ומוציאים קבלות על תשלום כספים עבור השכרת שירותיהם.
  • עוד בטרם חתימה על  הסכם עבודה עם חברת ההגברה כדאי לקבל חוות דעת של לקוחות עבר. הם יכולים להיות אינדיקציה אמתית לבחירת חברת ההגברה. האם הסאונד עובד כמו שצריך? האם היו תקלות חשמליות? האם ישנה שמירה על בטיחות? סטנדרט של עמידה בזמנים, ציוד תקין ועבודה מקצועית?
  •  בנוסף חשוב לבדוק גם את הפרטים הקטנים אלו שעושים את האירוע. מכשירי הגברה רזרביים למקרה שאחד מהמכשירים יצא מכלל שימוש. כבלים חשמליים ארוכים מספיק כדי להגיע מקצה אחד של הפארק לצדו השני. אמצעי בטיחות לקהל המשתתף באירוע שחס וחלילה לא יקרה אסון. כל הדברים הקטנים שיהיו מעוגנים בהסכם כדי למנוע אי הבנות מאוחר יותר. בעת חתימה על סגירה עם חברת הגברה צריך לוודא שכל התנאים נרשמים בטופס הזמנה מסודר על יד כל פעולה שיהיה רשום העלות שלה. סעיף הביטוח לגבי מערכת ההגברה חשוב כדי לא להגיע לוויכוחים ומריבות במקרה של תקלה.

 

ספידי קול הינה חברה שמספקת שירותי הגברה ותאורה בירושלים עם וותק של למעלה מ 20 שנה. איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שהאירוע שלכם יהיה משולם, זאת בזכות הצוות המיומן והציוד החדיש.למידע נוסף התקשרו ל-02-6449994 או השאירו את פרטיכם הטופס "צור קשר"

מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים חברת הגברה לאירוע

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני:

This field is required.

תוכן ההודעה:

This field is required.

נושא ההודעה

This field is required.

טופס צור קשר

053-6113737​

02-6449994