תהליך השכרת ציוד לאירוע

כאשר מעוניינים לארגן אירוע כלשהו, ישנם דברים רבים לברר ולסגור והראשון שבהם הוא העניין של השכרת הציוד. לפעמים הלקוח עצמו שמארגן את האירוע לא בהכרח יידע או מבין בתחום על מנת לוודא שהציוד שהוא מזכיר הוא המתאים בדיוק לאירוע שלו, לכן חשוב ביותר שהתהליך ילווה על ידי איש מקצוע מנוסה ומיומן מהתחום של השכרת ציוד לאירועים. מומחה שכזה יידע בדיוק מה מומלץ וצריך לכל אירוע, ובמידה וישנה דרישה חריגה לסוג מיוחד של ציוד הוא יידע בדיוק כיצד לארגן זאת לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

 

התהליך מתחיל בפנייה של הלקוח אל איש המקצוע המתמחה בהשכרת ציוד, בדיקה כמובן שהתאריך המיועד לאירוע פנוי ותיאור מפורט ככל האפשר אודות האירוע ומה שמתוכנן להיות בו – באיזה אירוע מדובר, כמה משתתפים צפויים להגיע, מה אופי המשתתפים (מבוגרים, ילדים ועוד), היכן ובאילו שעות צפוי להתקיים האירוע (מומלצת הגעה פיזית לשם של נציג חברת השכרת הציוד), ומה צפוי להיות לוח הזמנים – התכנסות המוזמנים, ארוחה, תכנית אומנותית כלשהי ועוד.

 

לאחר הגדרת האירוע ו-ווידוא שהתאריך מתאים ופנוי לשני הצדדים – אפשר להתקדם אל עבר הפקת האירוע והשכרת ציוד ההגברה והתאורה. משכיר הציוד יוכל לייעץ איזה ציוד יתאים לאירוע המדובר, כיצד יהיה הכי מתאים לסדר את הציוד וכמובן סגירת הפרטים הקטנים כגון – האם כל הציוד יהיה באחריות המשכיר או שיהיו פריטים קטנים שיישארו באחריות הלקוח (כמו לדוגמא מפות ומפיות, סידורי פרחים ועוד). אחרי שלב זה יכין נציג חברת ההשכרה הצעת מחיר מסודרת בתיאום עם הלקוח, הלקוח יסכים (או שלא יסכים וינהל משא ומתן) ולאחר שהפרטים העסקיים יהיו סגורים ומוסכמים על כולם – העסקה תצא לפועל.

 

גם כאשר מדובר בפרטים הכספיים כדאי לוודא שכל המידע ברור וחד משמעי לכל הצדדים, כמו למשל תשלום מקדמה, מתן המחאה לצורך פיקדון, תשלום חלקי לפני האירוע והשאר בסיום או תשלום כל הסכום בסיום האירוע ולאחר החזרת כל הציוד בשלמותו לחברה המשכירה. כאשר כל הדברים והפרטים מוסכמים מראש התהליך יהיה נעים, מהיר וקל וגם האירוע יהיה מוצלח ומהנה לכל הצדדים.


התמחותנו בספידי קול היא השכרת ציוד הגברה בירושלים וגם ציוד לאירועים בירושלים
כולל במות, מחסומים וציוד תאורה

התקשרו לטלפון:02-6449994 לפרטים נוספים או השאירו את פרטיכם בטופס 
בצד שמאל של הדף ונחזור אליכם בהקדם.


 

 

 

 

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני:

This field is required.

תוכן ההודעה:

This field is required.

נושא ההודעה

This field is required.

תהליך השכרת ציוד לאירוע

053-6113737​

02-6449994