כיצד מפיקים אירוע

כיצד מפיקים אירוע

אם יש לכם אירוע חשוב שאתם רוצים להפיק, תוכלו לבחור בערוץ המקצועי, ולמצוא מפיק מקצועי שיעשה עבורכם את כל הנדרש מא' ועד ת', או לחילופין תוכלו להפיק לתכנן, ולבצע את השכרת הציוד לאירוע בעצמכם. ההחלטה היא כמובן עניין של תקציב ושל העדפות אישיות.

 

ייתכן שיש לכם את התקציב לשכור מפיק מקצועי, ומצד שני אתם רוצים להפיק את האירוע בעצמכם, מכיוון שאתם אוהבים את עבודת ההפקה, ואתם רוצים את האירוע על פי טעמכם בצורה מדוייקת.

 

תכנון וביצוע - סוד ההפקה המנצחת

 

לשם כך, יהיה עליכם להבין כיצד מפיקים את האירוע, וקצרה היריעה מלתאר את התהליך כולו, אך אם צריך לציין את הדברים החשובים ביותר בכל תהליך של הפקת אירועים יהיו אלה שני האלמנטים הבאים: תכנון וביצוע. בכל תהליך הפקה אתם חייבים ליישם את שני האלמנטים, ואתם צריכים להעניק לכל אחד מהם את תשומת הלב הנדרשת, גם אם נראה לכם שחלק מהדברים פשוט "יזרמו" מעצמם. מאחורי כל אירוע מוצלח עומדת הפקה מבריקה, ומאחורי כל הפקה מבריקה, עומדים תכנון וביצוע יוצאי דופן.

 

תכנון האירוע עד הפרטים הקטנים

 

אז כיצד מפיקים אירוע? ובכן, יהיה עליכם לשבת תחילה ולתכנן את האירוע. בשלב זה אתם רוצים לחשוב על כל המרכיבים של האירוע, כמו הקמת הבמות, השכרת המחסומים לאירוע אך לפני כן אתם רוצים להפנים את המהות שלו, את המשמעות שלו, את הסיבה שהוא נערך, את האורחים שצפויים להגיע, את האופי שצריך לשאת האירוע.

 

זו היא התשתית שעל בסיסה יופק כל האירוע, ואין שום דרך להפיק אירוע מוצלח, אם אין הבנה יסודית ומקיפה לגבי המהות של אותו אירוע. רק לאחר שאלה נמצאים בידיכם, תוכלו להתחיל לתכנן את האירוע ברמה הפרקטית ולפרטים.

 

לעשות ולתת לדברים לקרות

 

הכינו תכנית מקיפה ויסודית תוך שאתם מקפידים לכלול בה את כל המרכיבים לרבות הפרטים הקטנים ביותר שאולי נראה לכם שחבל אפילו לרשום אותם על דף. אחרי שהכל מגובש ומתוכנן, התחילו בביצוע. אין דבר אחד נכון לעשות, פשוט עשו את מה שצריך ותנו לדברים לקרות, שוחחו עם אנשים, התייעצו עם אנשי מקצוע, חפשו את המחירים הזולים ביותר ורוצו עד קו הסיום.

ספידי קול היא חברת השכרת ציוד לאירועים בירושלים ונותנת מענה מתאים
להארוע שתארגנו במיוחד בשבילכם.


מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני:

This field is required.

תוכן ההודעה:

This field is required.

נושא ההודעה

This field is required.

​השאירו פרטים למידע נוסף ונחזור אליכם בהקדם

053-6113737​

02-6449994